AniFilm 2017

Srdečně Vás zveme do Třeboně na festival animovaných filmů AniFilm 2017, který se bude konat ve dnech od 2. - 7. května 2017. Levné ubytování v rodinném domku se zahradou najdete v penzionu Linda.

Díky tomuto filmovému festivalu Třeboň ožívá a přináší atmosféru prázdniny a léta. Přijeďte si užít filmovou dovolenou do Třeboně.

Festival představuje aktuální trendy, postupy, technologie a animační techniky. Podporuje rozpracované či zcela nové animační projekty, jejich tvůrce, producenty a distributory. Poskytuje prostor pro pozitivní konfrontaci a navazování nových kontaktů mezi filmovými profesionály z celého světa.

Je určen tvůrcům a filmovým profesionálům, studentům, pedagogům, filmovým teoretikům a všem fanouškům animované tvorby včetně dětí. Anifilm chce dlouhodobě reprezentovat a propagovat Českou republiku, Jihočeský kraj a město Třeboň ve světovém kontextu.

Pořadatelem mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm je Anifilm, nezávislá filmová společnost založená v roce 1997.

Stránky festivalu: www.anifilm.cz

Rezervujte si ubytování při AniFestu a AniFilmu


V mobilní verzi nezle zobrazit formulář. Navštivte verzi webu pro PC. Zobrazit klasicky

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím